×
اطلاعات بیشتر باشه، مرسی برای ارائه بهترین تجربه کاربری به شما، ما از کوکی ها استفاده میکنیم

gegli

doostan khoob..................man

hamatun

× harchi bekhi hst..............
×

آدرس وبلاگ من

amir2k.gegli.com

آدرس صفحه گوهردشت من

gegli.com/amir2k90

لیست دوستان

عنوان: گران ترین پنت‌هاوس تهران را بشناسید!

دنیای اقتصاد : سازه‌ای با مقاومت 8 ریشتر دارای واحدهای 450 تا 550 متری، 1000 متر لابی مجلل، ارتفاع سقف 4 متر، 4 پارکینگ برای هر واحد، دید عالی، تراس بزرگ، 3 آسانسور 14 نفره، سالن اجتماعات، سالن سینما 3 بعدی، سالن بیلیارد و سالن اسکواش نمونه‌ای از امکانات رفاهی و تفریحی تعدادی واحد مسکونی سوپر لوکس در یکی از مناطق شمال تهران است که برای فروش به بازار مسکن عرضه شده است.
اگرچه این روزها متقاضیان کم درآمد یا دارای درآمد متوسط به دنبال واحدهای متراژ متوسط (70 تا 100 متر مربع) با نازل‌ترین قیمت و همچنین با کمترین امکانات رفاهی و عدم برخورداری از امکانات تفریحی هستند، اما طبق اظهارات مشاوران املاک فعال در مناطق شمال تهران 90 درصد خریداران واحدهای سوپرلوکس افرادی هستند که به حرفه �تولیدات پایه� مشغول به کار هستند و اغلب آنها برخلاف دهک‌های پایین، به دنبال ملکی با بیشترین قیمت هستند.

یکی از بنگاهداران واقع در منطقه شمیران گفت: اکثر افرادی که در بازار آهن یا معدن به عنوان سرشاخه مشغول به کار هستند و همچنین کارخانه‌دارانی که تولیدات پایه مثل سیمان و غیره دارند، متقاضیان خرید این دسته از واحدهای سوپر لوکس هستند.

بهنام، این مشاور املاک درباره یکی از گران قیمت‌ترین واحدهای مسکونی یا بهتر است گفته شود سوپرلوکس‌ترین پنت‌هاوس موجود در تهران که در منطقه فرمانیه احداث شده، اظهار کرد: پنت‌هاوسی با 1300 متر مربع مساحت و 2000 متر مربع تراس با کلیه امکانات رفاهی و تفریحی (استخر، سالن ورزش، 6 لاین آسانسور، ارتفاع سقف 60/4، آلاچیق، سینما، سالن بیلیارد و غیره ) در فرمانیه به قیمت متری 25 میلیون تومان از سوی مالک قیمت‌گذاری شده است!!

وی در ادامه تاکید کرد: 25 میلیون تومان تنها قیمت هر متر مساحت داخل پنت‌هاوس است و قیمت هر متر از 2000 متر مربع تراس نیز جداگانه قیمت گذاری می شود در واقع خریدار باید برای هر متر از 3300 متر مربع نیز 25 میلیون تومان پرداخت کند.

گران‌ترين زمين فروخته‌شده در تهران

زمين در مقايسه با ملك هميشه گران‌ترين كالا در بازار مسكن به حساب مي‌آمده طوري كه اگر فردي قصد دارد در بازار مسكن سرمايه‌گذاري كند، خريد زمين را ترجيح مي‌دهد. اما اين مناسبات در حال حاضر رو به دگرگوني است.
براساس گزارش مركز آمار از جزئيات معاملاتي كه در فصل بهار امسال در بازار مسكن انجام و به ثبت رسيده، طي اين فصل ميانگين قيمت زمين در شهر تهران 18 درصد ارزان‌تر از آپارتمان شده، طوري كه هر متر مربع زمين مسكوني به ارزش يك ميليون و 650 هزار تومان فروخته شده، در حالي كه آپارتمان مترمربعي يك ميليون و 900 هزار تومان خريد و فروش شده است.
در سه ماه اول امسال ارزش معاملاتي زمين در تهران 4 درصد نسبت به بهار سال گذشته افزايش داشته و در عين حال 5/1 درصد نسبت به زمستان پارسال ارزان‌تر شده است.
اين در حالي است كه قيمت ملك طي همين مدت 7درصد رشد كرده است.
گران‌ترين زمين فروخته شده در شهر تهران طي بهار90 مربوط به منطقه يك بوده كه هر متر مربع آن 6 ميليون و 299 هزار تومان معامله شده است.
همچنين ارزان‌ترين زمين در اين كلانشهر در منطقه 20 قرار دارد كه در فصل اول سال‌جاري هر مترمربع آن به قيمت 200 هزار تومان خريداري شده است.
چهارشنبه 6 مهر 1390 - 4:40:27 AM

ورود مرا به خاطر بسپار
عضویت در گوهردشت
رمز عبورم را فراموش کردم
آمار وبلاگ

15406 بازدید

11 بازدید امروز

1 بازدید دیروز

46 بازدید یک هفته گذشته

Powered by Gegli Social Network (Gohardasht.com)

آخرين وبلاگهاي بروز شده

Rss Feed

Advertisements

Copyright ©2003-2023 Gegli Social Network (Gohardasht) - All Rights Reserved

Developed by Mohammad Hajarian

Powered by Gohardasht.com | MainSystem

در Google Play دریافت کنید